www.sislibilgisayarci.com  - www.sislibilgisayartamiri.com

 

Ana Sayfa

Oem Satış

Kişisel Bilgisayarlar

DVD - VCD Kayıt

Teknik Destek

İletişim

 
   
 

Firmamızın deneyimli teknik servis kadrosu bilgisayarlarınızdaki her türlü teknik soruna çözüm üretmek için hizmetinizdedir.

Destek verdiğimiz konular şunlardır:

Data kurtarma

Silinmiş, formatlanmış,  fiziksel arızaya uğramış (diskten ses gelmesi, setup görünmemesi, veri okuma hatası vermesi, bad sector oluşması), mantıksal arızaya uğramış (fdisk yapılmış, formatlanmış, virüsten dolayı verikaybı yaşanmış, veriler silinmiş) disklerden data kurtarma.

Teknik Servis

Kurumsal ya da bireysel her alanda bilgisayar, çevre birimleri ve network konularında doğru ve hızlı çözümler sunmak.

Parça ve sistem konularında her türlü teknik sorunu en kısa sürede gidermek. Bu amaçla kurumsal çözümler üretilmekte ve yıllık bakım anlaşmaları ile firmaların bilgisayar ve çevre birimlerine bakım yapılmaktadır. Düzenli olarak yapılan bu bakımlar sayesinde firmaların veri ve iş kayıpları önceden önlenmekte danışmanlık hizmeti ile de teknolojiyi en iyi şekilde kullanmalarını sağlamaktadır.

Bilgisayar parçaları ve çevre birimlerini (printer, scanner vs) kapsayan ve bunların teknik arızalarını tespit ederek onarma hizmeti sunulmaktadır.

Danışmanlık

Hızla gelişen bilişim sektöründe, yanlış ve eksik bilgilendirmeler sonucu ortaya çıkan iş gücü, zaman ve mali kayıplar kuruluşlara uzun vadede zor durumda bırakmaktadır. Bu mantıkla çalışan sektördeki bazı firmalar, yeni bir alanda hizmet vermeyi zorunlu kılmıştır.
 

İnternet bağlantı ve yerel ağ çözümleri
Ağ tasarımında kullanılacak teknoloji ve malzeme seçimi, malzemelerin marka model seçimi, iş tanımları 
Kurumlarda kullanılacak bilgisayar ve çevre birimleri
Faaliyet alanlarına uygun olarak program seçimi konularında kurumsal danışmanlık hizmeti yapmaktadır.
 

Network sistemleri kurulum ve destek

Network sistemleri konusunda destek vermek. Bu sayede firmada bulunan birden fazla bilgisayarın ortak çalışması sağlanmakta, ana bilgisayar ile diğer kullanıcıların kontrolü kolaylaşmaktadır. Çok kullanıcılı programlar ile daha seri çalışma ortamları oluşturmakta ve zaman ve iş kazancı sağlanmaktadır. Servis elemanlarımız her türlü kablolu-kablosuz ağ sistemini kurabilmektedir. Bu konuda danışmanlık ve kurulum hizmeti vermektedir.

Virüs temizliği: Network veya bilgisayarlarınıza bulaşan her türlü virüsten datalarınızın arındırılması.

 

     
info@evrenselbilgisayar.com